logoPCP

imprezy

 

 

 

POZnan* International Porsche Festival - X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska Poznań 04–06.09.2009

Goście Specjalni

Wyścigowy Team Porsche 911 GT3 CUP !

Porsche GT3 Cup

W czasie całej imprezy na Torze Poznań będzie obecny Wyścigowy Team Porsche 911 GT3 CUP wraz z zespołem technicznym wielokrotnego Mistrza Polski Macieja Stańco. Uczestnicy oraz widzowie będą mogli podziwiac zaplecze techniczne oraz szczegóły budowy 911 GT3 CUP

Dla uczetników oraz zwycięzców licznych konkursów przewidziane są jazdy Co-Driving
 

 

 

Zespół Muzyczny KOKA

Zespół KOKA powstał 31.12.2004 roku w Poznaniu tworzą go:

KAROL KUS - WOKAL,GITARA
ZDOBYSŁAW GÓRSKI -INSTRUMENTY KLAWISZOWE
ŁUKASZ ŁAGODA - BASS
PIOTR LANGNER - PERKUSJA

Zespół tworzą bardzo doświadczeni koncertowo i studyjnie muzycy. Członkowie zespołu współpracowali z wieloma gwiazdami polskiego rynku muzycznego (Maryla Rodowicz, Alicja Bachleda Curuś, Danuta Błażejczyk, Jan Kyks Skrzek, Piotr Bukartyk, Andrzej Cierniewski, Gabriel Fleszar, Bartek Wrona, Sławomir Wierzcholski, Jan Jakub Należyty, Łukasz Zagrobelny ,Ewelina Flinta ). Zespół towarzyszył różnym wykonawcą na wielu polskich festiwalach, koncertach i sesjach nagraniowych. Na początku swojej samodzielnej działalności zespół oscylował wokół akustycznego grania muzyki rockowej stąd powstało wiele nowych aranżacji wielkich produkcji światowych przebojów zespołów PINK FLOYD,DEPECHE MODE itd. Po dwóch latach działalności członkowie zespołu postanowili zająć się nagraniem debiutanckiej płyty pt. Strumienie która jest mieszanką piosenek rockowych granych zarówno elektrycznie jak i akustycznie. Płyta została zrealizowana z przerwami w ciągu dwóch lat. Jest to materiał bardzo dojrzały zarówno muzycznie jak i tekstowo. W tym samym czasie zespół stworzył kilka piosenek dla innych wykonawców z czego na trzy piosenki finałowe na Festiwalu Opole 2008 Superjedynki w kategorii Przebój Roku dwie kompozycje były autorstwa właśnie zespołu KOKA(NIE KŁAM ŻE KOCHASZ MNIE ORAZ BARWY SZCZĘŚCIA),TO DOBITNIE ŚWIADCZY O POTENCJALE TWÓRCZYM ZESPOŁU.
Od jesieni 2008 zespół postanowił zająć się promocją swojego albumu. Możemy mieć pewność że w nie długim czasie piosenki z tego albumu wpiszą się na stałe w kanon przebojów niebanalnych polskiego biznesu muzycznego.

 

Mapa serwisu | Kontakt

© 2009 Porsche Club Poland | Zastrzeżenia prawne | porsche.com